3 BİLÇAĞ : Web Programlama, hızlı web sitesi, istanbul, ümraniye, web tasarım, e-ticaret, domain hosting, kurumsal kimlik tasarım, arama motoru optimizasyonu, toplu sms fax, sesli mesaj, web programlama, istanbul

Web Programlama

 

web programlama, özel program yazdırma, facebook application

Web Programları ile işinize ve işletmenize esneklik kazandırın!

 

Günümüzde her ne kadar farkında olmasak da web sitelerinin arka planında çeşitli web programlama unsurları yer almaktadır. Bir web programlama uygulaması bir iletişim formu kadar basit olabileceği gibi kapsamlı bir e-ticaret sitesi kadar karmaşık da olabilir.

 

Bu programların her biri de hedefe en kısa yoldan ve en zahmetsiz şekilde ulaşmayı sağlayabilmelidir.

 

En yaygın kullanılan web programlama türlerinden biri, var olan sitenin içeriğini bir yönetim paneli aracılığıyla değiştirip güncellenmesini sağlayan yapıdır. Bir başka uygulama da web üzerinden sipariş alma modülü olabilir.

BİLÇAĞ sadece sizin ihtiyacınızı karşılamak için kodlanmış, bu yüzden sade, öğrenmesi ve uygulanması kolay, değiştirilmesi kolay, hedefe kitlenmiş web programları yazar.

 

Bir web uygulaması mutlaka web sitesinin bir parçası olmak zorunda değildir. Yazılan bazı uygulamalar farklı bir isim altında firmanın web sitesinden bağımsız olarak da çalışabilmektedir. Bazen de sadece şirket bünyesindeki çalışanların kullanacağı web uygulaması lokal bir bilgisayar üzerinden de çalıştırılabilir.

 

BİLÇAĞ, uzman programcı ekibi ile PHP, ASP, .NET, SQL teknolojilerini kullanarak en basitinden en karmaşığına kadar birçok farklı şirketlere özel web programları üretmektedir.

 

 

Neden Web Programlama ve BİLÇAĞ?


1. Uygulamanızın gerçek sahibi siz olursunuz. Yazılan kod daima açıktır, ilerde ister BİLÇAĞ’a isterseniz başkasına yeni modüller ekletebilirsiniz.

2. Ne için ne ödediğinizi bilirsiniz. İhtiyacınız olmayan güncellemeler için bir şey ödemek zorunda kalmazsınız. Sürpriz yaşamaz, veri girişi veya sorgulama için kullanıcı limiti gibi kısıtlamalarına takılmazsınız.

3. Program size özel yazıldığı için görseli de size ve ihtiyaçlarınıza özgü olacaktır. Böylece uygulamanız talebinizi tamamıyla karşılayacaktır.

4. Yazılan web programında değişiklik yapılması gerekiyorsa, bu kolayca yapılabilir. Çünkü programınız sıfırdan sadece sizin için yazıldığından, göreceli olarak kodu basittir (hazır programlara göre). O yüzden eklemeler ve değişiklikler çok daha düşük maliyetle yapılabilir.

5. Web uygulamanızı sıfırdan kodlayarak yazdığımız için, var olan başka bir programınıza da entegre edebiliriz. Böylece bizim yazdığımız uygulama, sizin var olan programınızdan veya veri tabanından veri çekebilir veya yazabilir. Bu da sizi mükerrer kayıt girme işinden kurtarabilir.

6. Web programlama hizmetlerine ek olarak daha önce farklı programlara girilmiş verilerinizi yazılacak yeni programa aktarma, yenilerini ekleme işinizi de üstlenebilir.

 

Web programlama hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

 

Web Programlama ile ilgili Sıkça Sorulan Sorulara ulaşmak için tıklayın.